Právo nemovitostí

Zajišťujeme komplexní služby při prodeji a nákupu nemovitostí včetně ověření tržní ceny nemovitosti a zajištění nejvýhodnějšího kupce nemovitosti, úschovy kupní ceny, prověrky právního stavu nemovitosti, sepsání rezervační smlouvy či smlouvy budoucí kupní, kupní smlouvy, smlouvy o advokátní úschově. Dokážeme Vám zprostředkovat úvěrové financování koupě nemovitosti, a připravit daňové přiznání k dani z nabytí nemovitosti.

Advokátní úschova je realizována prostřednictvím účtů úschovy zřízených u UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., kdy každá jednotlivá transakce má svůj vlastní účet. 

Dále sepisujeme nájemní a pachtovní smlouvy, smlouvy o výstavbě a připravujeme prohlášení vlastníka o rozdělení budovy na jednotky. Zakládáme společenství vlastníků jednotek a navrhujeme právní dokumenty, kterými se upravují vztahy mezi vlastníky jednotek zj. pak stanovy SVJ. 

Poskytujeme právní servis pro bytová družstva a společenství vlastníků jednotek, kterým nabízíme právní audit vnitřní dokumentace, vymáhání dlužných příspěvků na správu domu a pozemku, právní pomoc při řešení porušování členských povinností, převody jednotek do vlastnictví členů bytového družstva, změny zápisu ve veřejném rejstříku, zastoupení před soudem.

V oblasti nemovitostí máme značné zkušenosti, máte-li požadavek či dotaz z této oblasti, můžete nás kontaktovat zde.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek